MerixGames

Zamknij

Previous

Next

FLAVR

  • AngularJS
  • Node.js
  • MongoDB
  • Web Sockets
Projekt FLAVR to aplikacja dla kucharzy amatorów, którzy mają możliwość sprzedaży posiłków, jakie przyrządzili w swoich domach. Aplikacja jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zamówić smaczne jedzenie i nie chcą jeść niezdrowych fastfoodów.

Klient zwrócił się do nas z prośbą o zbudowanie aplikacji opartej o wcześniej przygotowane designy. W ramach projektu odpowiedzialni byliśmy za przygotowanie warsztatów Design Thinking, na których omówiliśmy szczegółowo koncepcję nie tylko samej aplikacji, ale i również wizji całego przedsięwzięcia Klienta.

W projekcie wykorzystany został stack technologiczny Mean.io, który zawiera w sobie MongoDB, Express, AngularJS oraz Node.js. Pracowaliśmy także z takimi technologiami jak Angular Material Design, ES6, Babel i Websockets. Płatności zostały zaś zaimplementowane z użyciem bramki płatności Adyen.

W 2 miesiące udało nam się stworzyć wersję MVP aplikacji, by po 4 miesiącach pracy oddać Klientowi finalny projekt. Na szczególną uwagę zasługują tutaj takie funckjonalności jak system filtrów, notyfikacje, śledzenie szefa kuchni, panel admina, panel klienta oraz system kuponów rabatowych.

Projekt realizowany był przy użyciu metodologii SCRUM.

Odwiedź stronę

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.