MerixGames

Zamknij

Previous

Next

Kopanito All-Stars Soccer

  • Branding
  • Design
  • HTML5
Kopanito All-Stars Soccer to najnowszy produkt, który wyszedł spod klawiatur i tabletów graficznych chłopaków z Merixgames.

Jest to piłkarska zręcznościówka typu arcade, która stylistyką nawiązuje do lat 90tych i przyprawiona jest solidną dawką elementów fantastycznych. Kopanito, oprócz oczywistego kopania piłki, oferuje także korzystanie z małych oszustw na boisku. Do dyspozycji gracza oddane zostały super ruchy, można stosować wślizgi i faulować do woli, ponieważ w rozgrywce nie przeszkadza żaden sędzia. Kopanito to także różnorodność – ponad 114 drużyn z każdego zakątka świata, którymi można rozegrać przynajmniej 152 mecze w 16 różnych turniejach. A to wszystko na siedmiu kolorowych, kreskówkowych stadionach.

Nasza kopanka inspirowana jest takimi klasykami jak Sensible Soccer czy Kick Off. Starszych graczy przenosi ona do czasów młodości, a młodszych zabiera do piłkarskiego świata jakiego jeszcze nie widzieli. Kopanito jest jedną z niewielu tak zaawansowanych gier piłkarskich stworzonych przy użyciu technologii HTML5.

Odwiedź stronę

Zagraj na Steam

Zobacz na Behance

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.