MerixGames

Zamknij

Previous

Next

Pro Ressource

  • User Experience
  • Design
  • Responsive Web Design
  • HTML5
  • CSS3
  • Drupal
Pro Ressource to niezależny ekspert w sprawie finansowania i zabezpieczenia stóp procentowych działający na terenie Szwajcarii.

Klient zwrócił się do nas w związku z przebudową swojej dotychczasowej strony. W ramach pracy nad w pełni funkcjonalnym serwisem zmianie uległ wygląd strony oraz sposób prezentacji treści. Nowa strona internetowa miała być nie tylko nowoczesna pod względem wizualnym - najważniejszym aspektem było to, aby pozwalała ona na dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców.

W ramach projektu odpowiedzialni byliśmy za przeprowadzenie analizy, opracowanie specyfikacji, przygotowanie projektów graficznych i szablonów HTML5 oraz integrację z systemem zarządzania treścią Drupal.

Duży nacisk położyliśmy na projekt graficzny wpisujący się w trend "hero image". Na stronie głównej w tle zaprezentowane są fotografie firmowych ekspertów w dostosowanych kolorach korporacyjnych. Wykorzystaliśmy tutaj duże zdjęcie oraz silną typografię w celu przedstawienia firmy, jej najważniejszych osiągnięć, ekspertyz oraz porad.

Do najciekawszych elementów wdrożonych na stronie zaliczyć można bloga, rekrutacyjny formularz aplikacyjny oraz integrację z Google Map API. Stworzony został także słowniczek (Glossary), który jest encyklopedią pojęć finansowych.

Efektem naszej pracy jest wyjątkowy, nowoczesny i interaktywny serwis korporacyjny. Po raz kolejny udowodniliśmy, że korporacyjnie nie musi odznaczać nudno.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.