MerixGames

Zamknij

Previous

Next

Redpick

  • User Experience
  • Design
  • Responsive Web Design
  • Drupal
Dla klienta z branży logistycznej (3PL, third party logistics) stworzyliśmy responsywny, wzbogacony o animacje webowe serwis internetowy.

Usługi Redpick przeznaczone są dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż w internecie. Firma oferuje magazynowanie towarów i wysyłkę zamówień do klientów końcowych w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Na potrzeby realizacji projektu opracowaliśmy identyfikację wizualną, makiety, architekturę informacji, dedykowane ilustracje oraz szablony graficzne pozwalające wyróżnić markę na tle innych firm z branży logistycznej.

Aby zwiększyć interaktywność strony użyliśmy JavaScriptowej biblioteki GreenSock GSAP / TweenMax, która pomogła nam przygotować kompatybilne animacje webowe podkreślające najważniejsze cechy usług Redpick.

Dzięki użytym narzędziom strona lepiej angażuje użytkowników i jednocześnie działa szybko i płynnie niezależnie od przeglądarki.

Równie istotne było wdrożenie systemu Drupal CMS, który pozwala pracownikom Redpick swobodnie zarządzać contentem na stronie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.