MerixGames

Zamknij

Previous

Next

TheRUN

  • PHP
  • Symfony
TheRUN to dedykowany biegaczom klub fitness, o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych, który mieści się w Nowym Jorku. Studio założone przez nowozelandzkiego biegacza olimpijskiego posiada aż 30 specjalistycznych bieżni treningowych Technogym.

Zespół Merixstudio stanął przed zadaniem zbudowania systemu, którego centralnym elementem stała się aplikacja pozwalająca na tworzenie i zarządzanie dedykowanymi planami treningowymi dla biegaczy. Za jej pośrednictwem można także kupić pakiety wejścia do klubu, wyświetlić kalendarz zajęć i zapisać się na konkretne zajęcia.

Ponadto aplikacja, poprzez wykorzystanie API, połączona została z trzema zewnętrznymi usługami: Mindbody (platforma typu CRM dedykowana klubom fitness, z którą wymieniane są dane dotyczące klientów, płatności, a także pobierane są kalendarze zajęć), Technogym MyWellness (aplikacja producenta bieżni pozwalająca śledzić postępy treningowe) oraz aplikacją umieszczoną na tabletach wmontowanych w bieżnie, na których wyświetlane są dane o bieżącym treningu.

Wykorzystane przez nas technologie to Symfony2, MySQL, NGINX, a także API niezbędne do połączenia się z wymienionymi systemami zewnętrznymi.

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.