MerixGames

Zamknij

Next

U project

  • Design
  • HTML5
  • JavaScript
  • Node.js
  • React.js
U project (U Multitouch Whiteboard) to projekt prowadzony przez luksemburską firmę, Digitaria International SA, która skupia się na obszarze telekomunikacji satelitarnej. Pomysł finansowany jest przez instytucje EU takie jak Lux Innovation oraz ESA (European Space Agency) i ma na celu wprowadzenie nowych, interaktywnych rozwiązań do nauczania dzieci w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

U project w centrum stawia użytkownika. Głównym jego celem jest wsparcie nowych metod nauczania poprzez rozszerzenie doświadczeń edukacyjnych oraz ominięcie ograniczeń, jakie posiadają platformy e-learningowe. Aby ten cel zrealizować, Klient postawił sobie za zadanie stworzenie platformy, która ułatwia dystrybucję treści i jednocześnie zachowuje wysoki poziom interakcji z użytkownikiem.

Do naszych zadań należało zaprojektowanie aplikacji przeznaczonej na dotykową tablicę (duży whiteboard), wykorzystywaną w szkołach.

Zakres technologii jakie wykorzystaliśmy przy projekcie jest szeroki: HTML5, CSS3, React i Redux, Fabric.js, Webpack, NW.js, serwer XMPP (wraz z MUC) oraz Kurento WebRTC server.

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.