Kreatywny agile software house. Wspieramy projekty z całego świata od 1999 roku.

Szukasz biegłych programistów Angular.js?

Zaufaj sprawdzonej firmie - wybierz Merixstudio!

Nasze realizacje

Sprawdź jakie projekty ostatnio stworzyliśmy i dowiedz się jak to pomogło naszym klientom!
 • Starość aksolotla

  View

 • Snake (Web Sockets)

  View

 • Touch & Go

  View

 • Digital Signage

  View

Opinie o nas

 • Doceniam Merixstudio za merytoryczne i poważne podejście do realizacji projektu. Współpraca układała się prawidłowo i od początku była ukierunkowana na osiągnięcie pożądanego rezultatu biznesowego.

  Grzegorz Skuza / A plus C

 • Wspólnie z Merixstudio realizowaliśmy złożony projekt strony korporacyjnej. Udało nam się wypracować ciekawą koncepcję, która została bardzo profesjonalnie wykonana.

  Grzegorz Krzeszowiak / Centrum Kreowania Liderów S.A.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wycenę, opowiemy o szczegółach i procesie wdrożenia.

skontaktuj się

 • Bogate doświadczenie

  16 lat na rynku

  45 specjalistów

  49 nagród i wyróżnień

  154 klientów z 17 krajów świata

 • Kompetencje

  HTML5 / CSS3

  Javascript /jQuery

  AngularJS

  NodeJS

  Gulp / SASS

 • Wysoka jakość

  dedykowany dział Quality Assurance

  wparcie dla nowoczesnych przeglądarek

  Responsive Web Design

  Dostępność i standardy W3C

 • Duże możliwości

  Tworzenie lekkich aplikacji klienckich

  Prężnie rozwijająca się technologia wspierana przez Google

  Wsparcie dla technologii Polymer (od Angular 2.x)

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź tutaj!

Dlaczego do swojego projektu powinieneś wybrać Angular?

Wraz z rozwojem języka JavaScript zaczęto tworzyć coraz bardziej skomplikowane aplikacje internetowe. Przy wykorzystaniu najnowszych możliwości przeglądarek, w celu przyspieszenia wymiany danych oraz próbie zbliżenia się działaniem do aplikacji desktopowych zaczęto wykorzystywać frameworki frontendowe.

Angular to pełnoprawny framework JavaScript służący do tworzenia aplikacji internetowych.  Działa on po stronie klienta, czyli zadania, które dotychczas były wykonywane przez serwer są teraz obsługiwane przez przeglądarkę. To, że Angular posiada silne zaplecze technologiczne potwierdza fakt, iż rozwiązanie to zostało stworzone przez znaną wszystkim firmę Google.

Dzięki temu, że logika biznesowa została częściowo przerzucona na frontend, aplikacja zyskuje na szybkości działania, lepszym podziale pracy programistycznej oraz na optymalizacji wykorzystania zasobów po stronie serwerowej. Nowe podejście zostało wymuszone przez trend migrowania aplikacji do technologii webowych zamiast desktopowych czy mobilnych - często ograniczonych do jednej platformy sprzętowej lub systemu operacyjnego.

Pierwsza wersja Angulara odniosła olbrzymi sukces także w projektach komercyjnych. Dzięki mechanizmowi tworzenia kontrolerów (controllers), modułów (modules) oraz dyrektyw (własne elementy html, własne  argumenty, własne wartości CSS a nawet własne komentarze!), pisanie kodu jest szybsze i bardziej modułowe. Programista ma do dyspozycji, szereg nowych obiektów, z których kluczową rolę odgrywa obiekt $scope. Jednakże funkcją, która szczególnie zachwyciła programistów, jest tzw. dwukierunkowe wiązanie danych (two-way databinding), które znacznie przyspiesza pisanie często powtarzających się partii kodu.

Pomimo olbrzymiej popularności Angulara 1, Google postanowiło stworzyć projekt od początku przy użyciu Microsoftowej odmiany JS – TypeScript. Dzięki wprowadzeniu szeregu nowych usprawnień nowa wersja Angulara radykalnie różni się od swoich poprzednich wersji. Pracując na Angularze 2 nie skorzystamy już z globalnego obiektu $scope, modułów czy kontrolerów, a używany kod został zorientowany wokół nowej koncepcji – kompontentów. Ponadto kolejna odsłona Angulara to również ukłon w stronę najnowszego standardu JS - ES6, wsparcie dla nowoczesnych mechanizmów Web Components oraz, co jest szczególnie imponujące, kilkukrotne przyspieszenie wydajności.

Angular to rewelacyjne narzędzie do budowy nowoczesnych aplikacji klienckich. Dzięki aktywnej i kreatywnej społeczności skupionej wokół Angulara możemy liczyć na dostęp do kodu który jest ciągle rozwijany i współgrający z najnowszymi technikami projektowania.

Angular to gwarancja, że Twój projekt będzie spełniał swoją rolę w nowoczesny i wygodny sposób!

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.