Kreatywny agile software house. Wspieramy projekty z całego świata od 1999 roku.

Potrzebujesz doświadczonego zespołu Drupal developerów?

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji małych i dużych projektów.

Nasze realizacje

Sprawdź jakie projekty stworzyliśmy z wykorzystaniem Drupala i jak to pomogło naszym klientom!

Opinie o nas

 • Doceniam Merixstudio za merytoryczne i poważne podejście do realizacji projektu. Współpraca układała się prawidłowo i od początku była ukierunkowana na osiągnięcie pożądanego rezultatu biznesowego.

  Grzegorz Skuza / A plus C

 • Wspólnie z Merixstudio realizowaliśmy złożony projekt strony korporacyjnej. Udało nam się wypracować ciekawą koncepcję, która została bardzo profesjonalnie wykonana.

  Grzegorz Krzeszowiak / Centrum Kreowania Liderów S.A.

Szukasz wsparcia w projektach Drupalowych?

U nas znajdziesz to czego poszukujesz - wieloletnie doświadczenie zdobyte realizując projekty na całym świecie.

Odezwij się do nas!

 • Bogate doświadczenie

  16 lat na rynku

  45 specjalistów

  49 nagród i wyróżnień

  154 klientów z 17 krajów świata

 • Kompetencje

  integracja z zewnętrznym API

  dedykowane moduły

  wielojęzyczność

  integracja z Apache Solr

 • Wysoka jakość

  dedykowany dział Quality Assurance

  wparcie dla nowoczesnych przeglądarek

  Responsive Web Design

  Dostępność i standardy W3C

 • Duże możliwości

  portale internetowe

  serwisy korporacyjne

  blogi

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź tutaj!

Drupal - łatwy i intuicyjny CMS do zarządzania małymi serwisami jak i dużymi portalami

Drupal CMS jest obecnie jednym z najbardziej popularnych narzędzi typu Open Source do zarządzania treścią witryn internetowych. Jego bogata funkcjonalność pozwala na wdrożenia
zarówno w mniejszych stronach jak i rozbudowanych portalach. Drupal to narzędzie umożliwiające łatwą i wygodną administrację zarówno strukturą jak i zawartością witryny.

Ten popularny CMS wyposażony jest w edytor wizualny, pozwalający na łatwe dodawanie dowolnych tekstów i zdjęć. Posiada również intuicyjny wizualny edytor treści HTML WYSIWYG umożliwiający dodawanie dowolnych tekstów i zdjęć. System ten umożliwia także łatwe administrowanie wielojęzycznością witryny. Drupal wspiera serwisy mobilne i responsywne, zapewniając dostęp do treści na smartfonie czy tablecie. Dowodem jego najwyższej jakości jest fakt, że wykorzystuje go tysiące renomowanych firm i instytucji na całym świecie, wśród których znalazły się m.in.: Kancelaria Premiera RP, Biały Dom, NBC, NASA, Warner Bros., The Economist czy Le Figaro.

Drupal CMS jako oprogramowanie Open Source jest nieustannie rozwijany przez aktywne środowisko developerów z całego świata, dzięki czemu rdzeń tego systemu jest regularnie aktualizowany zapewniając duże bezpieczeństwo witryny. Wybierając Drupal 7, a już wkrótce Drupal 8 można z powodzeniem zbudować portal internetowy, aplikację, czy blog. Agencja Merixstudio jako członek organizacji Drupal Association posiada duże doświadczenie w tworzeniu serwisów opartych na omawianym systemie. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.