Kreatywny agile software house. Wspieramy projekty z całego świata od 1999 roku.

Szukasz programistów React?

W Merixstudio wiemy, że Twoja aplikacja nabierze rumieńców

Nasze realizacje

Sprawdź jakie projekty trafiły niedawno do naszego portfolio i dowiedz się jak pomogły naszym klientom!
 • Starość aksolotla

  View

 • Snake (Web Sockets)

  View

 • Touch & Go

  View

 • Digital Signage

  View

Opinie o nas

 • Doceniam Merixstudio za merytoryczne i poważne podejście do realizacji projektu. Współpraca układała się prawidłowo i od początku była ukierunkowana na osiągnięcie pożądanego rezultatu biznesowego.

  Grzegorz Skuza / A plus C

 • Wspólnie z Merixstudio realizowaliśmy złożony projekt strony korporacyjnej. Udało nam się wypracować ciekawą koncepcję, która została bardzo profesjonalnie wykonana.

  Grzegorz Krzeszowiak / Centrum Kreowania Liderów S.A.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wycenę, opowiemy o szczegółach i procesie wdrożenia.

Skontaktuj się

 • Bogate doświadczenie

  16 lat na rynku

  45 specjalistów

  49 nagród i wyróżnień

  154 klientów z 17 krajów świata

 • Kompetencje

  HTML5 / CSS3

  Javascript

  React / Flux

  NodeJS

  Gulp / SASS

 • Wysoka jakość

  dedykowany dział Quality Assurance

  wparcie dla nowoczesnych przeglądarek

  Responsive Web Design

  Dostępność i standardy W3C

 • Duże możliwości

  Szybkie generowanie złożonych podglądów

  Podglądy na podstawie reaktywności

  Tworzenie aplikacji Digital Signage

  Łatwa integracja z innymi technologiami

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź tutaj!

Dlaczego do kolejnego projektu powinieneś wybrać Reacta?

Nic tak nie przekonuje do danej technologii jak jej żywe przykłady - w tym przypadku są to tak gigantyczne wdrożenia jak między innymi Facebook, gdzie React został wykorzystany przy budowaniu interfejsu. Nie dziwi więc fakt, że sama biblioteka została skrojona na miarę przez zespół developerów serwisu społecznościowego Marka Zuckerberga. 

Wbrew obiegowej opinii i porównań z wielkimi frontendowymi frameworkami, React nie służy do wszystkiego. Kiedy Angular, Ember.js czy Knockout.js pozwalają na kompleksowe pisanie aplikacji, React jest niewielkim narzędziem, które dzięki wysokiej specjalizacji realizuje jedno zadanie – tworzy i obsługuje widoki aplikacji (tzw. Views w modelu MVC).

Biblioteka React doskonale sprawdza się jako element szerszego zestawu narzędzi (stack), które zajmują się obsługą pozostałych zadań aplikacji - świetnie działa np. z Flux (również dzieło programistów Facebooka) czy ze wspomnianym wcześniej Angularem.

Ponadto React posiada dwie cechy, którymi zdobywa serca developerów: jednokierunkowa reaktywność (elementy w szablonach zyskują kontekst i zmieniają się w zależności od zmiany innych elementów) oraz wykorzystanie tzw. virtual DOM (umożliwia to znacznie szybsze operowanie na strukturze HTML przy ominięciu standardowych mechanizmów). Ponadto React pozwala na modułowe pisanie widoków, co okazuje się niesamowitym uproszczeniem w przypadku dużych realizacji.

React to niezwykle przydatna biblioteka. Dzięki swoim nieszablonowym mechanizmom, pozwala na zaprojektowanie warstwy wizualnej aplikacji w sposób modularny, co upraszcza utrzymanie, rozwój i przyszłą refaktoryzację kodu aplikacji. Wsparcie od takiego giganta jak Facebook daje gwarancje, że rozwiązanie jest stabilne i że możemy liczyć na ciągły rozwój tej biblioteki.Wykorzystaj potęgę Reacta w swoim projekcie!

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.