Kreatywny agile software house. Wspieramy projekty z całego świata od 1999 roku.

Szukasz specjalistów od WordPressa?

Właśnie znalazłeś - w Merixstudio

Nasze realizacje

Sprawdź jakie projekty stworzyliśmy i dowiedz się jak to pomogło naszym klientom!

Opinie o nas

 • Doceniam Merixstudio za merytoryczne i poważne podejście do realizacji projektu. Współpraca układała się prawidłowo i od początku była ukierunkowana na osiągnięcie pożądanego rezultatu biznesowego.

  Grzegorz Skuza / A plus C

 • Wspólnie z Merixstudio realizowaliśmy złożony projekt strony korporacyjnej. Udało nam się wypracować ciekawą koncepcję, która została bardzo profesjonalnie wykonana.

  Grzegorz Krzeszowiak / Centrum Kreowania Liderów S.A.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy wycenę, opowiemy o szczegółach i procesie wdrożenia.

skontaktuj się

 • Bogate doświadczenie

  16 lat na rynku

  45 specjalistów

  49 nagród i wyróżnień

  154 klientów z 17 krajów świata

 • Kompetencje

  Tworzenie własnych pluginów i szablonów

  Integracje z innymi technologiami

  Responsive web design jako standard

 • Wysoka jakość

  dedykowany dział Quality Assurance

  wparcie dla nowoczesnych przeglądarek

  Responsive Web Design

  Dostępność i standardy W3C

 • Duże możliwości

  rozbudowane strony i portale internetowe

  Mnóstwo doskonałych wtyczek komercyjnych

  prosty, intuicyjny system CMS

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź tutaj!

Dlaczego do kolejnego projektu powinieneś wybrać system WordPress?

WordPress to zdecydowanie najpopularniejszy system zarządzania treścią (tzw. CMS - Content Management System) na świecie. Jego pierwsza oficjalna wersja została upubliczniona już w 2003 roku. Od tamtego czasu WordPress prężnie rozwijał się, aż z prostego skryptu do blogowania stał się rozbudowanym narzędziem do budowy stron różnego przeznaczenia. Pomimo istnienia rozwiązań konkurencyjnych, to właśnie WordPress posiada najsilniejszą społeczność, która chętnie wymienia się wiedzą w Internecie, a także na konferencjach tematycznych.

Z pewnością za sukcesem rozwiązania stoją odpowiednio dobrane, powszechnie znane, aktualne i otwarte technologie (tj. PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript), jednak nie jest to koniec zalet. WordPress znany jest z przyjaznego interfejsu użytkownika po stronie panelu administratora. Opisując plusy rozwiązania nie można też zapomnieć o słynnej „5 minutowej instalacji” skryptu, o katalogu darmowych szablonów czy tysiącach wtyczek, pozwalających w prosty sposób dodać m.in. obsługę wielojęzyczności strony, zaawansowane formularze, przewijarki zdjęć, galerie, integracji z zewnętrznymi usługami. Dzięki wtyczkom, możliwe jest także zmienienie WordPressa w pełnoprawny system ogłoszeń, portfolio, system e-learningowy, a nawet sklep internetowy!

Bardziej zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią również mechanizmy tworzenia taksonomii, własnych typów postów (Custom Post Types), sieci stron (Multi User) czy modyfikacji WordPressa przy użyciu tzw. filtrów i akcji.

WordPress to obecnie kompletny i wygodny system zarządzania treścią oraz rozpoznawalna marka wśród najlepszych – dołącz do tej grupy!

Strona używa plików cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.